Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо запровадження відповідальності за перешкоджання діяльності Верховної Ради України)


Номер, дата реєстрації:
5192 від 06.10.2009
Сесія реєстрації:
5 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Міщенко Сергій Григорович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Швець В.Д. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Інші комітети:
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 06.10.2009
  • Подання 06.10.2009
  • Пояснювальна записка 06.10.2009
  • Порівняльна таблиця 06.10.2009


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    18.12.2009 Проект відкликано
    08.10.2009 Вручено для ознайомлення
    07.10.2009 Направлено на розгляд Комітету
    06.10.2009 Передано на розгляд керівництву
    06.10.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 06.10.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України06.10.200907.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету06.10.200907.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності06.10.200907.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету06.10.200907.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України06.10.200907.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції06.10.200912.10.2009