Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо запровадження десятирічного терміну навчання для здобуття повної загальної середньої освіти


Номер, дата реєстрації:
5252 від 21.10.2009
Сесія реєстрації:
5 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Гриценко Анатолій Степанович (VI скликання)
  • Авторський колектив
    Головний комітет:
  • Луцький М.Г. Комітет з питань науки і освіти
  • Інші комітети:
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 21.10.2009
  • Подання 21.10.2009
  • Подання 21.10.2009
  • Пояснювальна записка 21.10.2009
  • Авторський колектив 21.10.2009
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 15.12.2009
  • Висновок комітету 10.02.2010


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    16.02.2010 Проект не прийнято
    16.02.2010 Вручено подання Комітету про розгляд
    03.11.2009 Вручено для ознайомлення
    22.10.2009 Направлено на розгляд Комітету
    21.10.2009 Передано на розгляд керівництву
    21.10.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 21.10.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України21.10.200922.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету21.10.200923.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти21.10.200923.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти21.10.200923.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету21.10.200923.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України21.10.200922.10.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції21.10.200922.10.2009