Проект Постанови про звільнення суддів


Номер, дата реєстрації:
5345 від 13.11.2009
Номер, дата акту
від 19.11.2009
Сесія реєстрації:
5 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ківалов Сергій Васильович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 12.11.2009
  • Подання 12.11.2009


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    30.11.2009 Постанову підписано
    19.11.2009 Постанову прийнято
    17.11.2009 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    13.11.2009 Передано в тираж
    13.11.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 12.11.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя17.11.200912.11.2009