Проект Постанови про звільнення Стельмаха В.С. з посади Голови Національного банку України у зв'язку із закінченням строку повноважень


Номер, дата реєстрації:
5401 від 03.12.2009
Сесія реєстрації:
5 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кармазін Юрій Анатолійович (VI скликання)
  • Голуб Олександр Володимирович (VI скликання)
  • Яворівський Володимир Олександрович (VI скликання)
  • Ляшко Олег Валерійович (VI скликання)
  • Авторський колектив
    Головний комітет:
  • Пеклушенко О.М. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Інші комітети:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 02.12.2009
  • Подання 02.12.2009
  • Пояснювальна записка 02.12.2009
  • Авторський колектив 02.12.2009
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 22.12.2010


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    23.12.2010 Питання заслухано
    23.12.2010 Вручено подання Комітету про відхилення
    15.12.2009 Вручено для ознайомлення
    07.12.2009 Направлено на розгляд Комітету
    03.12.2009 Передано на розгляд керівництву
    03.12.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 03.12.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності03.12.200908.12.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності03.12.200908.12.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України03.12.200908.12.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності03.12.200908.12.2009
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України03.12.200908.12.2009