Проект Постанови про звільнення суддів


Номер, дата реєстрації:
5490 від 25.12.2009
Номер, дата акту
від 18.02.2010
Сесія реєстрації:
5 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ківалов Сергій Васильович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 25.12.2009
  • Подання 25.12.2009


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    23.02.2010 Постанову підписано
    18.02.2010 Постанову прийнято
    19.01.2010 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    25.12.2009 Передано в тираж
    25.12.2009 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 25.12.2009
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя22.01.201025.12.2009