Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України шостого скликання та обрання голови, першого заступника, заступників голови, секретаря та членів Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації" (щодо обрання н.д. Шевченка А.В. головою Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформації)


Номер, дата реєстрації:
6231 від 29.03.2010
Номер, дата акту
від 23.09.2010
Сесія реєстрації:
6 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Абдуллін Олександр Рафкатович (VI скликання)
  • Кондратюк Олена Костянтинівна (VI скликання)
  • Баграєв Микола Георгійович (VI скликання)
  • Уколов Віктор Олександрович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 29.03.2010
  • Подання 29.03.2010
  • Пояснювальна записка 29.03.2010
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 22.09.2010 (тираж 22.09.2010)


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    27.09.2010 Постанову підписано
    23.09.2010 Постанову прийнято
    23.09.2010 Включено до порядку денного
    23.09.2010 Вручено подання Комітету про розгляд
    30.03.2010 Вручено для ознайомлення
    30.03.2010 Направлено на розгляд Комітету
    29.03.2010 Передано на розгляд керівництву
    29.03.2010 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 29.03.2010
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України29.03.201030.03.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України29.03.201030.03.2010