Проект Постанови про внесення змін до деяких постанов Верховної Ради України (щодо чисельності та персонального складу комітетів Верховної Ради України шостого скликання)


Номер, дата реєстрації:
6246 від 30.03.2010
Номер, дата акту
від 13.04.2010
Сесія реєстрації:
6 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Єфремов Олександр Сергійович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 30.03.2010
  • Подання 30.03.2010
  • Пояснювальна записка 30.03.2010


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    14.04.2010 Постанову підписано
    13.04.2010 Постанову прийнято
    01.04.2010 Вручено подання Комітету про доопрацювання
    01.04.2010 Вручено для ознайомлення
    31.03.2010 Направлено на розгляд Комітету
    31.03.2010 Передано в тираж
    30.03.2010 Передано на розгляд керівництву
    30.03.2010 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 30.03.2010
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України30.03.201031.03.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України30.03.201031.03.2010