Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України шостого скликання" (щодо предметів відання окремих комітетів)


Номер, дата реєстрації:
6638 від 02.07.2010
Сесія реєстрації:
6 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Пилипенко Володимир Пилипович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Швець В.Д. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 02.07.2010
  • Подання 02.07.2010
  • Пояснювальна записка 02.07.2010
  • Порівняльна таблиця 02.07.2010
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 07.09.2010


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    01.02.2011 В порядок денний не включено
    06.07.2010 Вручено для ознайомлення
    05.07.2010 Направлено на розгляд Комітету
    02.07.2010 Передано на розгляд керівництву
    02.07.2010 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 02.07.2010
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України02.07.201005.07.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності02.07.201006.07.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя02.07.201006.07.2010