Проект Постанови про звільнення Цушка В.П. з посади Міністра економіки України


Номер, дата реєстрації:
6657 від 05.07.2010
Сесія реєстрації:
6 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Боднар-Петровська Ольга Борисівна (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Ткаченко О.М. Комітет з питань економічної політики
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 05.07.2010
  • Подання 05.07.2010
  • Пояснювальна записка 05.07.2010


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    04.11.2010 Знято з розгляду
    09.07.2010 Вручено подання Комітету про відхилення
    07.07.2010 Вручено для ознайомлення
    06.07.2010 Направлено на розгляд Комітету
    05.07.2010 Передано на розгляд керівництву
    05.07.2010 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 05.07.2010
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування05.07.201006.07.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики05.07.201007.07.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України05.07.201006.07.2010