Проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про Вищу раду юстиції" (щодо повноважень члена Вищої ради юстиції)


Номер, дата реєстрації:
7122 від 13.09.2010
Сесія реєстрації:
7 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Бондик Валерій Анатолійович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Інші комітети:
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 13.09.2010
  • Подання 13.09.2010
  • Пояснювальна записка 13.09.2010
  • Порівняльна таблиця 13.09.2010
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 27.10.2010
  • Висновок комітету 12.01.2011


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    10.01.2011 Проект відкликано
    21.09.2010 Вручено для ознайомлення
    13.09.2010 Направлено на розгляд Комітету
    13.09.2010 Передано на розгляд керівництву
    13.09.2010 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 13.09.2010
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету13.09.201014.09.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя13.09.201014.09.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики13.09.201014.09.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету13.09.201014.09.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України13.09.201014.09.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції13.09.201016.09.2010