Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо збільшення до рівня прожиткового мінімуму допомоги по догляду за дитиною до трьох років)


Номер, дата реєстрації:
7394 від 22.11.2010
Сесія реєстрації:
7 сесія VI скликання
Включено до порядку денного:
2951-VI  від 01.02.2011
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Григорович Лілія Степанівна (VI скликання)
  • В'язівський Володимир Михайлович (VI скликання)
  • Парубій Андрій Володимирович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Костенко П.І. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Інші комітети:
  • Хара В.Г. Комітет з питань соціальної політики та праці
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 22.11.2010
  • Подання 22.11.2010
  • Пояснювальна записка 22.11.2010
  • Порівняльна таблиця 22.11.2010
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 07.12.2010


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    26.04.2011 Повернуто суб'єкту ініціативи
    30.11.2010 Вручено для ознайомлення
    23.11.2010 Направлено на розгляд Комітету
    22.11.2010 Передано на розгляд керівництву
    22.11.2010 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 23.11.2010
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму23.11.201025.11.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці23.11.201024.11.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету23.11.201024.11.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України23.11.201024.11.2010
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції23.11.201007.12.2010