Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" (щодо аналогів наркотичних засобів та психотропних речовин)


Номер, дата реєстрації:
7518 від 27.12.2010
Сесія реєстрації:
7 сесія VI скликання
Включено до порядку денного:
5199-VI  від 06.09.2012
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Шевчук Сергій Володимирович (VI скликання)
  • Самофалов Геннадій Григорович (VI скликання)
  • Карпук Володимир Георгійович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Бахтеєва Т.Д. Комітет з питань охорони здоров'я
  • Інші комітети:
  • Калетнік Г.М. Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин
  • Стець Ю.Я. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 27.12.2010
  • Подання 27.12.2010
  • Пояснювальна записка 27.12.2010
  • Порівняльна таблиця 27.12.2010
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 06.06.2011


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    12.12.2012 Проект відкликано
    11.01.2011 Вручено для ознайомлення
    10.01.2011 Направлено на розгляд Комітету
    27.12.2010 Передано на розгляд керівництву
    27.12.2010 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 27.12.2010
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації27.12.201011.01.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації27.12.201011.01.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я27.12.201011.01.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин27.12.201011.01.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації27.12.201011.01.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету27.12.201011.01.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України27.12.201011.01.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції27.12.201011.01.2011