Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України шостого скликання" (щодо предметів відання окремих комітетів)


Номер, дата реєстрації:
8275 від 21.03.2011
Сесія реєстрації:
8 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Шустік Олена Юріївна (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Ківалов С.В. Комітет з питань правосуддя
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 21.03.2011
  • Подання 21.03.2011
  • Пояснювальна записка 21.03.2011
  • Порівняльна таблиця 21.03.2011
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 20.04.2011


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    29.06.2011 Повернуто суб'єкту ініціативи
    05.04.2011 Вручено для ознайомлення
    22.03.2011 Направлено на розгляд Комітету
    21.03.2011 Передано на розгляд керівництву
    21.03.2011 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 22.03.2011
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України22.03.201123.03.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань правосуддя22.03.201123.03.2011