Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обмеження права Служби безпеки України та інших правоохоронних органів здійснювати політичні переслідування)


Номер, дата реєстрації:
7140/П від 08.04.2011
Сесія реєстрації:
8 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Безпека і оборона
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Гриценко Анатолій Степанович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Гриценко А.С. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 08.04.2011


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    21.10.2011 Питання заслухано
    19.04.2011 Вручено для розгляду
    08.04.2011 Передано в тираж
    08.04.2011 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 08.04.2011
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони08.04.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони08.04.2011

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    20.09.2010 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо обмеження права Служби безпеки України та інших правоохоронних органів здійснювати політичні переслідування)