Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо підтримки олімпійського руху та системи спорту інвалідів в Україні)


Номер, дата реєстрації:
9215 від 23.09.2011
Сесія реєстрації:
9 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Волков Олександр Анатолійович (VI скликання)
  • Тедеєв Ельбрус Сосланович (VI скликання)
  • Сушкевич Валерій Михайлович (VI скликання)
  • Гуреєв Василь Миколайович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Костенко П.І. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Інші комітети:
  • Сушкевич В.М. Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 23.09.2011
  • Подання 23.09.2011
  • Пояснювальна записка 23.09.2011
  • Порівняльна таблиця 23.09.2011
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 01.11.2011


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    01.11.2011 Проект відкликано
    04.10.2011 Вручено для ознайомлення
    27.09.2011 Направлено на розгляд Комітету
    23.09.2011 Передано на розгляд керівництву
    23.09.2011 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 23.09.2011
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму23.09.201103.10.2011
    Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів23.09.201128.09.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету23.09.201129.09.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України23.09.201128.09.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції23.09.201103.11.2011