Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України" (щодо заборони супроводу і перекриття дорожнього руху при проїзді Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України)


Номер, дата реєстрації:
9244 від 05.10.2011
Сесія реєстрації:
9 сесія VI скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Яценюк Арсеній Петрович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Мироненко М.І. Комітет з питань транспорту і зв'язку
  • Інші комітети:
  • Гриценко А.С. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Швець В.Д. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 05.10.2011
  • Подання 05.10.2011
  • Пояснювальна записка 05.10.2011
  • Порівняльна таблиця 05.10.2011
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 12.10.2011


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    16.11.2011 В порядок денний не включено
    07.10.2011 Вручено для ознайомлення
    06.10.2011 Направлено на розгляд Комітету
    05.10.2011 Передано на розгляд керівництву
    05.10.2011 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 05.10.2011
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку05.10.201106.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони05.10.201106.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності05.10.201107.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету05.10.201110.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України05.10.201106.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції05.10.201103.11.2011