Проект Закону про внесення зміни до статті 6 Закону України "Про політичні партії в Україні" щодо зупинення чи припинення членства в політичній партії


Номер, дата реєстрації:
9276 від 07.10.2011
Номер, дата акту
від 22.03.2012
Сесія реєстрації:
9 сесія VI скликання
Включено до порядку денного:
4344-VI  від 07.02.2012
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Черноморов Олександр Миколайович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Інші комітети:
  • Міщенко С.Г. Комітет з питань правової політики
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 07.10.2011
  • Подання 07.10.2011
  • Пояснювальна записка 07.10.2011
  • Порівняльна таблиця 07.10.2011
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 28.11.2011
  • Висновок комітету 07.12.2011


  • Дати та стан проходження: Закон підписано
    13.04.2012 Повернуто з підписом від Президента
    02.04.2012 Закон направлено на підпис Президенту
    31.03.2012 Повернуто з підписом Голови Верховної Ради України
    22.03.2012 Закон прийнято
    22.12.2011 Вручено подання Комітету про розгляд
    18.10.2011 Вручено для ознайомлення
    10.10.2011 Направлено на розгляд Комітету
    07.10.2011 Передано на розгляд керівництву
    07.10.2011 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 07.10.2011
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування07.10.201111.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики07.10.201111.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету07.10.201112.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України07.10.201111.10.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції07.10.201103.11.2011