Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за пропаганду фашизму)


Номер, дата реєстрації:
9559 від 08.12.2011
Сесія реєстрації:
9 сесія VI скликання
Включено до порядку денного:
4344-VI  від 07.02.2012
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Матвєєв Володимир Йосипович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Швець В.Д. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Інші комітети:
  • Стець Ю.Я. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Баранов В.О. Комітет з питань бюджету
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Тарасюк Б.І. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 08.12.2011
  • Подання 08.12.2011
  • Пояснювальна записка 08.12.2011
  • Порівняльна таблиця 08.12.2011
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 03.04.2012
  • Висновок комітету 25.04.2012


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    06.09.2012 В порядок денний не включено
    27.04.2012 Вручено подання Комітету про відхилення
    20.12.2011 Вручено для ознайомлення
    09.12.2011 Направлено на розгляд Комітету
    08.12.2011 Передано на розгляд керівництву
    08.12.2011 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 08.12.2011
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації08.12.201109.12.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації08.12.201109.12.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності08.12.201112.12.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації08.12.201109.12.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету08.12.201112.12.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України08.12.201109.12.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції08.12.201113.12.2011

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    26.04.2012 Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про внесення змін до Кримінального кодексу України