Проект Постанови про призупинення виселення громадських організацій національних меншин України


Номер, дата реєстрації:
9562 від 08.12.2011
Сесія реєстрації:
9 сесія VI скликання
Включено до порядку денного:
4344-VI  від 07.02.2012
Рубрика законопроекту:
Гуманітарна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Яворівський Володимир Олександрович (VI скликання)
  • Деревляний Василь Тимофійович (VI скликання)
  • Кендзьор Ярослав Михайлович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Зарубінський О.О. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Інші комітети:
  • Омельченко О.О. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Макеєнко В.В. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 05.12.2011
  • Подання 05.12.2011
  • Пояснювальна записка 05.12.2011


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    08.02.2012 Проект не прийнято
    20.12.2011 Вручено для ознайомлення
    09.12.2011 Направлено на розгляд Комітету
    08.12.2011 Передано на розгляд керівництву
    08.12.2011 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 08.12.2011
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин08.12.201109.12.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування08.12.201112.12.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України08.12.201109.12.2011