Проект Постанови про прийняття за основу проекту Постанови Верховної Ради України про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період 2012 року


Номер, дата реєстрації:
9311/П від 20.12.2011
Номер, дата акту
від 20.12.2011
Сесія реєстрації:
9 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Шевченко Андрій Віталійович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Бондаренко О.А. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 20.12.2011


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    23.12.2011 Постанову підписано
    20.12.2011 Постанову прийнято
    20.12.2011 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 21.12.2011
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації21.12.2011
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації21.12.2011

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    19.10.2011 Проект Постанови про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період 2012 року