Проект Постанови про направлення на доопрацювання Закону України "Про внесення змін до статті 11 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" щодо звуження переліку умов припинення виплат допомоги при народженні дитини"


Номер, дата реєстрації:
9370/П1 від 10.04.2012
Сесія реєстрації:
10 сесія VI скликання
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Костенко Павло Іванович (VI скликання)
  • Головний комітет:
  • Костенко П.І. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 09.04.2012


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    17.05.2012 Питання заслухано
    11.04.2012 Вручено для розгляду
    10.04.2012 Передано в тираж
    10.04.2012 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 10.04.2012
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму10.04.201218.04.2012

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    01.11.2011 Пропозиції Президента до Закону "Про внесення змін до статті 11 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" щодо звуження переліку умов припинення виплат допомоги при народженні дитини"