Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про комітети Верховної Ради України сьомого скликання" (щодо інноваційної політики)


Номер, дата реєстрації:
2663 від 29.03.2013
Сесія реєстрації:
2 сесія VII скликання
Включено до порядку денного:
317-VII  від 04.06.2013
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Омельченко Валерій Павлович (VII скликання)
  • Лук'янчук Руслан Валерійович (VII скликання)
  • Тігіпко Сергій Леонідович (VII скликання)
  • Гіршфельд Анатолій Мусійович (VII скликання)
  • Головний комітет:
  • Макеєнко В.В. Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Омельченко В.П. Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій
  • Гриневич Л.М. Комітет з питань науки і освіти
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 28.03.2013
  • Подання 28.03.2013
  • Пояснювальна записка 28.03.2013
  • Порівняльна таблиця 28.03.2013


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    05.09.2013 Проект не прийнято
    04.06.2013 Включено до порядку денного
    21.05.2013 Вручено подання Комітету про розгляд
    02.04.2013 Надано для ознайомлення
    01.04.2013 Направлено на розгляд Комітету
    29.03.2013 Передано на розгляд керівництву
    29.03.2013 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 29.03.2013
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України29.03.201303.04.2013
    Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій29.03.201303.04.2013
    Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти01.04.201304.04.2013
    Комітет Верховної Ради України з питань промислової та інвестиційної політики01.04.2013