Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання" щодо предметів відання


Номер, дата реєстрації:
1417 від 11.12.2014
Сесія реєстрації:
1 сесія VIII скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Немиря Григорій Михайлович (VIII скликання)
  • Пацкан Валерій Васильович (VIII скликання)
  • Суслова Ірина Миколаївна (VIII скликання)
  • Рабінович Вадим Зіновійович (VIII скликання)
  • Фельдман Олександр Борисович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Пинзеник П.В. Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Немиря Г.М. Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 11.11.2014
  • Подання 11.11.2014
  • Пояснювальна записка 11.11.2014
  • Порівняльна таблиця 11.11.2014
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 16.01.2015


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    01.11.2016 Знято з розгляду
    16.12.2014 Надано для ознайомлення
    15.12.2014 Направлено на розгляд Комітету
    11.12.2014 Передано на розгляд керівництву
    11.12.2014 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 11.12.2014
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України15.12.201417.12.2014
    Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин15.12.201417.12.2014
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції15.12.201417.12.2014