Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" щодо основних засад державної політики із забезпечення безпеки дорожнього руху


Номер, дата реєстрації:
1671 від 28.12.2014
Сесія реєстрації:
1 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
151-VIII  від 05.02.2015
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Сольвар Руслан Миколайович (VIII скликання)
  • Шкіря Ігор Миколайович (VIII скликання)
  • Матвійчук Едуард Леонідович (VIII скликання)
  • Співаковський Олександр Володимирович (VIII скликання)
  • Авторський колектив
    Головний комітет:
  • Дубневич Я.В. Комітет з питань транспорту
  • Інші комітети:
  • Кожем'якін А.А. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Геращенко І.В. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 28.12.2014
  • Подання 28.12.2014
  • Супровідна записка 28.12.2014
  • Пояснювальна записка 28.12.2014
  • Порівняльна таблиця 28.12.2014
  • Авторський колектив 28.12.2014
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 26.03.2015


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    30.06.2015 Проект відкликано
    30.12.2014 Надано для ознайомлення
    29.12.2014 Направлено на розгляд Комітету
    28.12.2014 Передано на розгляд керівництву
    28.12.2014 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 28.12.2014
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань транспорту29.12.201412.01.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності29.12.201412.01.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету29.12.201412.01.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції29.12.201412.01.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції29.12.201412.01.2015