Проект Закону про засади внутрішньої і зовнішньої політики України


Номер, дата реєстрації:
2102-2 від 31.07.2000
Сесія реєстрації:
2 сесія III скликання
Редакція законопроекту:
Альтернативний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Мороз Олександр Олександрович (III скликання)
  • Вінський Йосип Вікентійович (III скликання)
  • Семенюк Валентина Петрівна (III скликання)
  • Цушко Василь Петрович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Костусєв О.О. Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій
  • Інші комітети:
  • Гошовська В.А. Комітет з питань соціальної політики та праці
  • Осташ І.І. Комітет у закордонних справах
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону (на заміну) 28.07.2000


  • Дати та стан проходження: Очікує розгляду
    13.11.2001 Вручено подання Комітету про розгляд
    05.09.2000 Вручено на заміну
    31.07.2000 Направлено на розгляд Комітету
    31.07.2000 Одержано проект на заміну
    15.06.1999 Вручено пропозиції
    02.02.1999 Вручено для ознайомлення
    18.01.1999 Направлено на розгляд Комітету
    15.01.1999 Одержано Верховною Радою