Проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Варбанця І.М.


Номер, дата реєстрації:
3012 від 26.01.1999
Номер, дата акту
від 02.02.1999
Сесія реєстрації:
3 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Омеліч Віктор Семенович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 26.01.1999


  • Дати та стан проходження: Готується на підпис
    03.02.1999 Постанову підписано
    02.02.1999 Постанову прийнято
    28.01.1999 Вручено для розгляду
    26.01.1999 Одержано Верховною Радою