Проект Закону про внесення змін до статті 559 Цивільного кодексу України щодо припинення поруки


Номер, дата реєстрації:
2356 від 11.03.2015
Сесія реєстрації:
2 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
2149-VIII  від 03.10.2017
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Логвинський Георгій Володимирович (VIII скликання)
  • Авторський колектив
    Головний комітет:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Інші комітети:
  • Довбенко М.В. Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Савчук Ю.П. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Іонова М.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 11.03.2015
  • Подання 11.03.2015
  • Пояснювальна записка 11.03.2015
  • Порівняльна таблиця 11.03.2015
  • Авторський колектив 11.03.2015
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 18.05.2015


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    12.03.2015 Надано для ознайомлення
    11.03.2015 Направлено на розгляд Комітету
    11.03.2015 Передано на розгляд керівництву
    11.03.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 11.03.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції11.03.201513.03.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності11.03.201513.03.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції11.03.201513.03.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя11.03.201512.03.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності11.03.201513.03.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.03.201512.03.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції11.03.201513.03.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції11.03.201513.03.2015