Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про санкції" (щодо запровадження інституту ресиверів (тимчасових керуючих)


Номер, дата реєстрації:
2607 від 08.04.2015
Сесія реєстрації:
2 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
974-VIII  від 03.02.2016
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Безпека і оборона
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Левус Андрій Мар'янович (VIII скликання)
  • Тимошенко Юрій Володимирович (VIII скликання)
  • Висоцький Сергій Віталійович (VIII скликання)
  • Величкович Микола Романович (VIII скликання)
  • Лапін Ігор Олександрович (VIII скликання)
  • Бондар Михайло Леонтійович (VIII скликання)
  • Соляр Володимир Миронович (VIII скликання)
  • Матківський Богдан Миронович (VIII скликання)
  • Антонищак Андрій Федорович (VIII скликання)
  • Медуниця Олег Вячеславович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Пашинський С.В. Комітет з питань національної безпеки і оборони
  • Інші комітети:
  • Рибалка С.В. Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Іонова М.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 08.04.2015
  • Подання 08.04.2015
  • Пояснювальна записка 08.04.2015
  • Порівняльна таблиця 08.04.2015
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 18.05.2015
  • Висновок Головного науково-експертного управління 06.07.2015


  • Дати та стан проходження: Повернуто на доопрацювання
    01.11.2016 Повернуто на доопрацювання ініціатору внесення
    10.04.2015 Надано для ознайомлення
    09.04.2015 Направлено на розгляд Комітету
    08.04.2015 Передано на розгляд керівництву
    08.04.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 08.04.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції09.04.201510.04.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони09.04.201514.04.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності09.04.201510.04.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету09.04.201510.04.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції09.04.201514.04.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції09.04.201510.04.2015