Проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Куліча В.П.


Номер, дата реєстрації:
2612 від 09.04.2015
Номер, дата акту
від 19.05.2015
Сесія реєстрації:
2 сесія VIII скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Пинзеник Павло Васильович (VIII скликання)
  • Арешонков Володимир Юрійович (VIII скликання)
  • Купрієнко Олег Васильович (VIII скликання)
  • Лубінець Дмитро Валерійович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Пинзеник П.В. Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 08.04.2015
  • Подання 08.04.2015
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 06.05.2015


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    28.05.2015 Постанову підписано
    19.05.2015 Постанову прийнято
    14.04.2015 Надано з поданням Комітету про розгляд
    10.04.2015 Направлено до Комітету
    09.04.2015 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    09.04.2015 Передано на розгляд керівництву
    09.04.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 09.04.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України14.04.201515.04.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції14.04.201515.04.2015