Проект Постанови про внесення змін і доповнень до Постанови Верховної Ради України про перелік комітетів та обрання голів комітетів (податкової і митної політики та з питань Чорнобильської катастрофи)


Номер, дата реєстрації:
3056 від 16.02.1999
Сесія реєстрації:
3 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кірімов Іван Захарович (III скликання)
  • Матвієнко Анатолій Сергійович (III скликання)
  • Сінько Василь Данилович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Омеліч В.С. Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Альошин В.Б. Комітет з питань фінансів і банківської діяльності
  • Самойленко Ю.І. Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 16.02.1999


  • Дати та стан проходження: Пропозиції враховано
    01.02.2000 Питання заслухано
    02.06.1999 Вручено подання Комітету про відхилення
    18.02.1999 Вручено для ознайомлення
    17.02.1999 Направлено на розгляд Комітету
    16.02.1999 Одержано Верховною Радою