Проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Гвоздьова М.О.


Номер, дата реєстрації:
2112а від 18.06.2015
Номер, дата акту
від 02.09.2015
Сесія реєстрації:
2 сесія VIII скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Пинзеник Павло Васильович (VIII скликання)
  • Лубінець Дмитро Валерійович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Пинзеник П.В. Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України
  • Інші комітети:
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 17.06.2015
  • Подання 17.06.2015


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    04.09.2015 Постанову підписано
    02.09.2015 Постанову прийнято
    18.06.2015 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    18.06.2015 Направлено до Комітету
    18.06.2015 Передано в тираж
    18.06.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 18.06.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України18.06.201530.07.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції18.06.2015