Проект Постанови про вдосконалення діяльності органів Державної фіскальної служби України


Номер, дата реєстрації:
2134а від 19.06.2015
Сесія реєстрації:
2 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
974-VIII  від 03.02.2016
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Антонищак Андрій Федорович (VIII скликання)
  • Мусій Олег Степанович (VIII скликання)
  • Горват Роберт Іванович (VIII скликання)
  • Євлахов Анатолій Сергійович (VIII скликання)
  • Лапін Ігор Олександрович (VIII скликання)
  • Матківський Богдан Миронович (VIII скликання)
  • Курячий Максим Павлович (VIII скликання)
  • Галасюк Віктор Валерійович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Южаніна Н.П. Комітет з питань податкової та митної політики
  • Інші комітети:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Савчук Ю.П. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 19.06.2015
  • Подання 19.06.2015
  • Пояснювальна записка 19.06.2015
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 15.07.2015
  • Висновок щодо відповідності положенням Конституції України 09.12.2015


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    14.07.2015 Включено до порядку денного
    25.06.2015 Надано для ознайомлення
    24.06.2015 Направлено на розгляд Комітету
    19.06.2015 Передано на розгляд керівництву
    19.06.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 19.06.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції24.06.201525.06.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики24.06.201525.06.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя24.06.201524.06.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету24.06.201525.06.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції24.06.201525.06.2015