Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Центральну виборчу комісію" (щодо недопущення здійснення повноважень членом Комісії після закінчення строку повноважень)


Номер, дата реєстрації:
2226а від 02.07.2015
Сесія реєстрації:
2 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
677-VIII  від 15.09.2015
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Соболєв Єгор Вікторович (VIII скликання)
  • Сироїд Оксана Іванівна (VIII скликання)
  • Березюк Олег Романович (VIII скликання)
  • Вовк Віктор Іванович (VIII скликання)
  • Купрієнко Олег Васильович (VIII скликання)
  • Пастух Тарас Тимофійович (VIII скликання)
  • Лаврик Олег Васильович (VIII скликання)
  • Ляшко Олег Валерійович (VIII скликання)
  • Семенуха Роман Сергійович (VIII скликання)
  • Романова Анна Анатоліївна (VIII скликання)
  • Веселова Наталія Василівна (VIII скликання)
  • Сисоєнко Ірина Володимирівна (VIII скликання)
  • Фірсов Єгор Павлович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Інші комітети:
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Геращенко І.В. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 02.07.2015
  • Подання 02.07.2015
  • Пояснювальна записка 02.07.2015
  • Порівняльна таблиця 02.07.2015
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 20.07.2015
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 07.10.2015
  • Висновок комітету 23.12.2015


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    03.02.2016 В порядок денний не включено
    26.01.2016 Надано подання Комітету про відхилення
    07.07.2015 Надано для ознайомлення
    06.07.2015 Направлено на розгляд Комітету
    02.07.2015 Передано на розгляд керівництву
    02.07.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 02.07.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя06.07.201508.07.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету06.07.201508.07.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції06.07.201510.07.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції06.07.201513.07.2015

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    29.12.2015 Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про Центральну виборчу комісію" (щодо недопущення здійснення повноважень членом Комісії після закінчення строку повноважень)