Проект Постанови про відхилення проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України" щодо тимчасового обмеження права виїзду за кордон членів Кабінету Міністрів України та/або керівників центральних органів виконавчої влади


Номер, дата реєстрації:
2476/П від 29.07.2015
Сесія реєстрації:
2 сесія VIII скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Гопко Ганна Миколаївна (VIII скликання)
  • Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Гопко Г.М. Комітет у закордонних справах
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 27.07.2015


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    15.09.2015 В порядок денний не включено
    01.09.2015 Вручено для розгляду
    29.07.2015 Направлено до Комітету
    29.07.2015 Передано в тираж
    29.07.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 29.07.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах11.08.2015

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    26.03.2015 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасового обмеження права виїзду за кордон членів Кабінету Міністрів України та/або керівників центральних органів виконавчої влади