Проект Постанови про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період з виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році


Номер, дата реєстрації:
2497а від 11.08.2015
Сесія реєстрації:
2 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
677-VIII  від 15.09.2015
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Вілкул Олександр Юрійович (VIII скликання)
  • Червакова Ольга Валеріївна (VIII скликання)
  • Кондратюк Олена Костянтинівна (VIII скликання)
  • Гринів Ігор Олексійович (VIII скликання)
  • Суслова Ірина Миколаївна (VIII скликання)
  • Мельничук Іван Іванович (VIII скликання)
  • Опанасенко Олександр Валерійович (VIII скликання)
  • Павленко Юрій Олексійович (VIII скликання)
  • Стеценко Дмитро Олександрович (VIII скликання)
  • Сочка Олександр Олександрович (VIII скликання)
  • Абдуллін Олександр Рафкатович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Сюмар В.П. Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики
  • Інші комітети:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Власенко С.В. Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 11.08.2015
  • Подання 11.08.2015
  • Пояснювальна записка 11.08.2015
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок комітету 18.09.2015
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 07.10.2015


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    03.02.2016 В порядок денний не включено
    09.10.2015 Обговорено
    06.10.2015 Вручено подання Комітету про розгляд
    18.08.2015 Надано для ознайомлення
    17.08.2015 Направлено на розгляд Комітету
    11.08.2015 Передано на розгляд керівництву
    11.08.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 11.08.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики17.08.201525.08.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя17.08.201520.08.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування17.08.201520.08.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету17.08.201520.08.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції17.08.201520.08.2015