Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо повноважень Кабінету Міністрів України)


Номер, дата реєстрації:
3147 від 18.09.2015
Сесія реєстрації:
3 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
2149-VIII  від 03.10.2017
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Гуманітарна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Князевич Руслан Петрович (VIII скликання)
  • Поплавський Михайло Михайлович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Сюмар В.П. Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики
  • Інші комітети:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Савчук Ю.П. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Іонова М.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 18.09.2015
  • Подання 18.09.2015
  • Пояснювальна записка 18.09.2015
  • Порівняльна таблиця 18.09.2015
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 06.10.2015
  • Висновок комітету 07.10.2015
  • Висновок щодо відповідності положенням Конституції України 04.11.2015
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 27.01.2016


  • Дати та стан проходження: Очікує розгляду
    03.11.2015 Вручено подання Комітету про розгляд
    23.09.2015 Надано для ознайомлення
    22.09.2015 Направлено на розгляд Комітету
    18.09.2015 Передано на розгляд керівництву
    18.09.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 18.09.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції22.09.201530.09.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції22.09.201505.10.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики22.09.201528.09.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя22.09.201525.09.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету22.09.201525.09.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції22.09.201505.10.2015
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції22.09.201530.09.2015