Проект Постанови про відхилення проекту Закону України про порядок дострокового припинення повноважень народного депутата України


Номер, дата реєстрації:
2317/П від 02.10.2015
Сесія реєстрації:
3 сесія VIII скликання
Рубрика законопроекту:
Державне будівництво
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Князевич Руслан Петрович (VIII скликання)
  • Черненко Олександр Миколайович (VIII скликання)
  • Грановський Олександр Михайлович (VIII скликання)
  • Жеваго Костянтин Валентинович (VIII скликання)
  • Алєксєєв Сергій Олегович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 30.09.2015


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    03.02.2016 В порядок денний не включено
    06.10.2015 Вручено для розгляду
    02.10.2015 Направлено до Комітету
    02.10.2015 Передано в тираж
    02.10.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 02.10.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя07.10.201505.01.2017

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    04.03.2015 Проект Закону про порядок дострокового припинення повноважень народного депутата України