Проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Атрошенка В.А.


Номер, дата реєстрації:
3521 від 25.11.2015
Номер, дата акту
від 28.01.2016
Сесія реєстрації:
3 сесія VIII скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Пинзеник Павло Васильович (VIII скликання)
  • Арешонков Володимир Юрійович (VIII скликання)
  • Купрієнко Олег Васильович (VIII скликання)
  • Лубінець Дмитро Валерійович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Пинзеник П.В. Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 25.11.2015
  • Подання 25.11.2015


  • Дати та стан проходження: Постанову підписано
    17.02.2016 Постанову підписано
    28.01.2016 Постанову прийнято
    26.11.2015 Розгляд відкладено
    26.11.2015 Проект не прийнято
    26.11.2015 Вручено з поданням Комітету про розгляд
    25.11.2015 Направлено до Комітету
    25.11.2015 Передано в тираж
    25.11.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 25.11.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України03.12.201503.12.2015