Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо усунення законодавчо установлених протиріч між різними актами законодавства


Номер, дата реєстрації:
2707/П від 23.12.2015
Сесія реєстрації:
3 сесія VIII скликання
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Рибалка Сергій Вікторович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Довбенко М.В. Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 22.12.2015


  • Дати та стан проходження: Очікує розгляду
    24.12.2015 Вручено для розгляду
    23.12.2015 Направлено до Комітету
    23.12.2015 Передано в тираж
    23.12.2015 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 23.12.2015
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності05.01.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності05.01.2016

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    23.04.2015 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо усунення законодавчо установлених протиріч між різними актами законодавства)