Проект Закону про стоматологічну діяльність


Номер, дата реєстрації:
4736 від 31.05.2016
Сесія реєстрації:
4 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
2149-VIII  від 03.10.2017
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Юринець Оксана Василівна (VIII скликання)
  • Сисоєнко Ірина Володимирівна (VIII скликання)
  • Яриніч Костянтин Володимирович (VIII скликання)
  • Сироїд Оксана Іванівна (VIII скликання)
  • Шкрум Альона Іванівна (VIII скликання)
  • Мацола Роман Миколайович (VIII скликання)
  • Пташник Вікторія Юріївна (VIII скликання)
  • Найєм Мустафа-Масі (VIII скликання)
  • Кіт Андрій Богданович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Богомолець О.В. Комітет з питань охорони здоров'я
  • Інші комітети:
  • Галасюк В.В. Комітет з питань промислової політики та підприємництва
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Савчук Ю.П. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Іонова М.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 31.05.2016
  • Подання 31.05.2016
  • Пояснювальна записка 31.05.2016
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 13.07.2016
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 14.07.2016


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    02.06.2016 Надано для ознайомлення
    01.06.2016 Направлено на розгляд Комітету
    31.05.2016 Передано на розгляд керівництву
    31.05.2016 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 31.05.2016
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції01.06.201602.06.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань охорони здоров'я01.06.201602.06.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва01.06.201601.06.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету01.06.201602.06.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції01.06.201602.06.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції01.06.201602.06.2016