Проект Постанови про правовий статус України в Співдружності Незалежних Держав


Номер, дата реєстрації:
5377 від 09.11.2016
Сесія реєстрації:
5 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
2149-VIII  від 03.10.2017
Рубрика законопроекту:
Міжнародні угоди
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Антонищак Андрій Федорович (VIII скликання)
  • Добродомов Дмитро Євгенович (VIII скликання)
  • Матківський Богдан Миронович (VIII скликання)
  • Мусій Олег Степанович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Гопко Г.М. Комітет у закордонних справах
  • Інші комітети:
  • Пинзеник П.В. Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Соболєв Є.В. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Іонова М.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 06.10.2016
  • Подання 06.10.2016
  • Пояснювальна записка 06.10.2016
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 22.02.2017


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    30.12.2016 Направлено до Комітету
    29.12.2016 Одержано повторну резолюцію
    11.11.2016 Надано для ознайомлення
    10.11.2016 Направлено на розгляд Комітету
    09.11.2016 Передано на розгляд керівництву
    09.11.2016 Одержано Верховною Радою

    Проект Постанови від 09.11.2016
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України10.11.201611.11.2016
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах10.11.201614.11.2016
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя29.12.201604.01.2017
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету29.12.201604.01.2017
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції29.12.201610.01.2017
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції29.12.201604.01.2017