Проект Постанови про Концепцію державної сімейної політики


Номер, дата реєстрації:
3143-1П від 01.07.1999
Номер, дата акту
від 17.09.1999
Сесія реєстрації:
3 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Соціальна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Шевчук Сергій Володимирович (III скликання)
  • Григорович Лілія Степанівна (III скликання)
  • Черненко Віталій Григорович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Черненко В.Г. Комітет з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства
  • Інші комітети:
  • Гошовська В.А. Комітет з питань соціальної політики та праці
  • Борзов В.П. Комітет з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму
  • Філіпчук Г.Г. Комітет з питань науки і освіти
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 25.06.1999


  • Дати та стан проходження: Очікує розгляду
    27.09.1999 Постанову підписано
    17.09.1999 Постанову прийнято
    16.09.1999 Вручено для розгляду
    01.07.1999 Одержано Верховною Радою