Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо прийняття Закону "Про фахову передвищу освіту")


Номер, дата реєстрації:
8460 від 08.06.2018
Сесія реєстрації:
8 сесія VIII скликання
Включено до порядку денного:
2543-VIII  від 18.09.2018
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Економічна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Марченко Олександр Олександрович (VIII скликання)
  • Литвин Володимир Михайлович (VIII скликання)
  • Безбах Яків Якович (VIII скликання)
  • Кремінь Тарас Дмитрович (VIII скликання)
  • Бриченко Ігор Віталійович (VIII скликання)
  • Соляр Володимир Миронович (VIII скликання)
  • Бондар Михайло Леонтійович (VIII скликання)
  • Гаврилюк Михайло Віталійович (VIII скликання)
  • Лапін Ігор Олександрович (VIII скликання)
  • Кодола Олександр Михайлович (VIII скликання)
  • Гузь Ігор Володимирович (VIII скликання)
  • Поляков Максим Анатолійович (VIII скликання)
  • Єфремова Ірина Олексіївна (VIII скликання)
  • Береза Юрій Миколайович (VIII скликання)
  • Романюк Віктор Миколайович (VIII скликання)
  • Сташук Віталій Филимонович (VIII скликання)
  • Кірш Олександр Вікторович (VIII скликання)
  • Романовський Олександр Володимирович (VIII скликання)
  • Денисенко Анатолій Петрович (VIII скликання)
  • Підберезняк Вадим Іванович (VIII скликання)
  • Данілін Владислав Юрійович (VIII скликання)
  • Дроздик Олександр Валерійович (VIII скликання)
  • Федорук Микола Трохимович (VIII скликання)
  • Река Андрій Олександрович (VIII скликання)
  • Бурбак Максим Юрійович (VIII скликання)
  • Мепарішвілі Хвича Нодарович (VIII скликання)
  • Єленський Віктор Євгенович (VIII скликання)
  • Стеценко Дмитро Олександрович (VIII скликання)
  • Тетерук Андрій Анатолійович (VIII скликання)
  • Денисенко Андрій Сергійович (VIII скликання)
  • Супруненко Олександр Іванович (VIII скликання)
  • Попов Ігор Володимирович (VIII скликання)
  • Парасюк Володимир Зіновійович (VIII скликання)
  • Міщенко Сергій Григорович (VIII скликання)
  • Кадикало Микола Олегович (VIII скликання)
  • Ксенжук Олександр Степанович (VIII скликання)
  • Корчик Віталій Андрійович (VIII скликання)
  • Тимчук Дмитро Борисович (VIII скликання)
  • Дзюблик Павло Володимирович (VIII скликання)
  • Матейченко Костянтин Володимирович (VIII скликання)
  • Кривенко Вадим Валерійович (VIII скликання)
  • Масоріна Олена Сергіївна (VIII скликання)
  • Пинзеник Павло Васильович (VIII скликання)
  • Бабій Юрій Юрійович (VIII скликання)
  • Ільюк Артем Олександрович (VIII скликання)
  • Савчук Юрій Петрович (VIII скликання)
  • Дерев'янко Юрій Богданович (VIII скликання)
  • Балога Віктор Іванович (VIII скликання)
  • Шахов Сергій Володимирович (VIII скликання)
  • Молоток Ігор Федорович (VIII скликання)
  • Деркач Андрій Леонідович (VIII скликання)
  • Матвійчук Едуард Леонідович (VIII скликання)
  • Петьовка Василь Васильович (VIII скликання)
  • Рибчинський Євген Юрійович (VIII скликання)
  • Одарченко Юрій Віталійович (VIII скликання)
  • Немиря Григорій Михайлович (VIII скликання)
  • Рябчин Олексій Михайлович (VIII скликання)
  • Кондратюк Олена Костянтинівна (VIII скликання)
  • Крулько Іван Іванович (VIII скликання)
  • Кириленко Іван Григорович (VIII скликання)
  • Тимошенко Юлія Володимирівна (VIII скликання)
  • Рудик Сергій Ярославович (VIII скликання)
  • Гуляєв Василь Олександрович (VIII скликання)
  • Барвіненко Віталій Дмитрович (VIII скликання)
  • Ківалов Сергій Васильович (VIII скликання)
  • Остапчук Віктор Миколайович (VIII скликання)
  • Кацуба Володимир Михайлович (VIII скликання)
  • Шипко Андрій Федорович (VIII скликання)
  • Березкін Станіслав Семенович (VIII скликання)
  • Яценко Антон Володимирович (VIII скликання)
  • Святаш Дмитро Володимирович (VIII скликання)
  • Микитась Максим Вікторович (VIII скликання)
  • Шаповалов Юрій Анатолійович (VIII скликання)
  • Скуратовський Сергій Іванович (VIII скликання)
  • Мосійчук Ігор Володимирович (VIII скликання)
  • Береза Борислав Юхимович (VIII скликання)
  • Лінько Дмитро Володимирович (VIII скликання)
  • Рибалка Сергій Вікторович (VIII скликання)
  • Заставний Роман Йосипович (VIII скликання)
  • Амельченко Василь Васильович (VIII скликання)
  • Силантьєв Денис Олегович (VIII скликання)
  • Кириченко Олексій Миколайович (VIII скликання)
  • Дейдей Євген Сергійович (VIII скликання)
  • Купрієнко Олег Васильович (VIII скликання)
  • Мусій Олег Степанович (VIII скликання)
  • Добродомов Дмитро Євгенович (VIII скликання)
  • Антонищак Андрій Федорович (VIII скликання)
  • Батенко Тарас Іванович (VIII скликання)
  • Брензович Василь Іванович (VIII скликання)
  • Шевченко Олександр Леонідович (VIII скликання)
  • Купрій Віталій Миколайович (VIII скликання)
  • Матківський Богдан Миронович (VIII скликання)
  • Хомутиннік Віталій Юрійович (VIII скликання)
  • Мацола Роман Миколайович (VIII скликання)
  • Кобцев Михайло Валентинович (VIII скликання)
  • Фролов Микола Олександрович (VIII скликання)
  • Артюшенко Ігор Андрійович (VIII скликання)
  • Мамчур Юлій Валерійович (VIII скликання)
  • Кишкар Павло Миколайович (VIII скликання)
  • Герега Олександр Володимирович (VIII скликання)
  • Арешонков Володимир Юрійович (VIII скликання)
  • Ревега Олександр Васильович (VIII скликання)
  • Галасюк Віктор Валерійович (VIII скликання)
  • Рибак Іван Петрович (VIII скликання)
  • Лаврик Олег Васильович (VIII скликання)
  • Гіршфельд Анатолій Мусійович (VIII скликання)
  • Паламарчук Микола Петрович (VIII скликання)
  • Білецький Андрій Євгенійович (VIII скликання)
  • Шинькович Андрій Васильович (VIII скликання)
  • Петренко Олег Миколайович (VIII скликання)
  • Геращенко Антон Юрійович (VIII скликання)
  • Бублик Юрій Васильович (VIII скликання)
  • Бухарєв Владислав Вікторович (VIII скликання)
  • Тарасюк Борис Іванович (VIII скликання)
  • Шуфрич Нестор Іванович (VIII скликання)
  • Зварич Роман Михайлович (VIII скликання)
  • Балицький Євген Віталійович (VIII скликання)
  • Вілкул Олександр Юрійович (VIII скликання)
  • Гальченко Андрій Володимирович (VIII скликання)
  • Мартовицький Артур Володимирович (VIII скликання)
  • Сажко Сергій Миколайович (VIII скликання)
  • Іоффе Юлій Якович (VIII скликання)
  • Дунаєв Сергій Володимирович (VIII скликання)
  • Колєсніков Дмитро Валерійович (VIII скликання)
  • Матвієнков Сергій Анатолійович (VIII скликання)
  • Воропаєв Юрій Миколайович (VIII скликання)
  • Долженков Олександр Валерійович (VIII скликання)
  • Мороко Юрій Миколайович (VIII скликання)
  • Гусак Володимир Георгійович (VIII скликання)
  • Папієв Михайло Миколайович (VIII скликання)
  • Шурма Ігор Михайлович (VIII скликання)
  • Німченко Василь Іванович (VIII скликання)
  • Пономарьов Олександр Сергійович (VIII скликання)
  • Павлов Костянтин Юрійович (VIII скликання)
  • Нечаєв Олександр Ігоревич (VIII скликання)
  • Мірошниченко Юрій Романович (VIII скликання)
  • Івахів Степан Петрович (VIII скликання)
  • Кривенко Віктор Миколайович (VIII скликання)
  • Веселова Наталія Василівна (VIII скликання)
  • Гопко Ганна Миколаївна (VIII скликання)
  • Лабазюк Сергій Петрович (VIII скликання)
  • Головко Михайло Йосифович (VIII скликання)
  • Осуховський Олег Іванович (VIII скликання)
  • Тарута Сергій Олексійович (VIII скликання)
  • Бахтеєва Тетяна Дмитрівна (VIII скликання)
  • Левченко Юрій Володимирович (VIII скликання)
  • Іллєнко Андрій Юрійович (VIII скликання)
  • Павленко Юрій Олексійович (VIII скликання)
  • Констанкевич Ірина Мирославівна (VIII скликання)
  • Жолобецький Олександр Олександрович (VIII скликання)
  • Шевченко Віктор Леонідович (VIII скликання)
  • Лубінець Дмитро Валерійович (VIII скликання)
  • Дубінін Олександр Іванович (VIII скликання)
  • Дідич Валентин Володимирович (VIII скликання)
  • Ємець Леонід Олександрович (VIII скликання)
  • Демчак Руслан Євгенійович (VIII скликання)
  • Македон Юрій Миколайович (VIII скликання)
  • Білозір Оксана Володимирівна (VIII скликання)
  • Люшняк Микола Володимирович (VIII скликання)
  • Негой Федір Федорович (VIII скликання)
  • Побер Ігор Миколайович (VIII скликання)
  • Ткачук Геннадій Віталійович (VIII скликання)
  • Палатний Артур Леонідович (VIII скликання)
  • Іщенко Валерій Олександрович (VIII скликання)
  • Суслова Ірина Миколаївна (VIII скликання)
  • Тіміш Григорій Іванович (VIII скликання)
  • Каплін Сергій Миколайович (VIII скликання)
  • Новак Наталія Василівна (VIII скликання)
  • Різаненко Павло Олександрович (VIII скликання)
  • Юринець Оксана Василівна (VIII скликання)
  • Дубневич Богдан Васильович (VIII скликання)
  • Карпунцов Валерій Віталійович (VIII скликання)
  • Присяжнюк Олександр Анатолійович (VIII скликання)
  • Макар'ян Давид Борисович (VIII скликання)
  • Романюк Роман Сергійович (VIII скликання)
  • Князевич Руслан Петрович (VIII скликання)
  • Білоцерковець Дмитро Олександрович (VIII скликання)
  • Дубневич Ярослав Васильович (VIII скликання)
  • Кіт Андрій Богданович (VIII скликання)
  • Довбенко Михайло Володимирович (VIII скликання)
  • Горват Роберт Іванович (VIII скликання)
  • Давиденко Валерій Миколайович (VIII скликання)
  • Сугоняко Олександр Леонідович (VIII скликання)
  • Велікін Олег Маркович (VIII скликання)
  • Соловей Юрій Ігорович (VIII скликання)
  • Євлахов Анатолій Сергійович (VIII скликання)
  • Мельник Сергій Іванович (VIII скликання)
  • Юрик Тарас Зіновійович (VIII скликання)
  • Барна Олег Степанович (VIII скликання)
  • Луценко Ігор Вікторович (VIII скликання)
  • Спориш Іван Дмитрович (VIII скликання)
  • Домбровський Олександр Георгійович (VIII скликання)
  • Дехтярчук Олександр Володимирович (VIII скликання)
  • Яніцький Василь Петрович (VIII скликання)
  • Буглак Юрій Олександрович (VIII скликання)
  • Розенблат Борислав Соломонович (VIII скликання)
  • Козаченко Леонід Петрович (VIII скликання)
  • Курячий Максим Павлович (VIII скликання)
  • Куліченко Іван Іванович (VIII скликання)
  • Валентиров Сергій Васильович (VIII скликання)
  • Вадатурський Андрій Олексійович (VIII скликання)
  • Хлань Сергій Володимирович (VIII скликання)
  • Андрієвський Дмитро Йосипович (VIII скликання)
  • Урбанський Олександр Ігорович (VIII скликання)
  • Бригинець Олександр Михайлович (VIII скликання)
  • Кучер Микола Іванович (VIII скликання)
  • Юрчишин Петро Васильович (VIII скликання)
  • Гудзенко Віталій Іванович (VIII скликання)
  • Мельниченко Володимир Володимирович (VIII скликання)
  • Чекіта Геннадій Леонідович (VIII скликання)
  • Куніцин Сергій Володимирович (VIII скликання)
  • Курило Віталій Семенович (VIII скликання)
  • Бакуменко Олександр Борисович (VIII скликання)
  • Гончаренко Олексій Олексійович (VIII скликання)
  • Шкрум Альона Іванівна (VIII скликання)
  • Продан Оксана Петрівна (VIII скликання)
  • Чубаров Рефат Абдурахманович (VIII скликання)
  • Заліщук Світлана Петрівна (VIII скликання)
  • Немировський Андрій Валентинович (VIII скликання)
  • Ляшко Олег Валерійович (VIII скликання)
  • Заружко Валерія Леонідівна (VIII скликання)
  • Співаковський Олександр Володимирович (VIII скликання)
  • Ричкова Тетяна Борисівна (VIII скликання)
  • Севрюков Владислав Володимирович (VIII скликання)
  • Кудлаєнко Сергій Володимирович (VIII скликання)
  • Онуфрик Богдан Семенович (VIII скликання)
  • Герасимов Артур Володимирович (VIII скликання)
  • Гєллєр Євгеній Борисович (VIII скликання)
  • Южаніна Ніна Петрівна (VIII скликання)
  • Павелко Андрій Васильович (VIII скликання)
  • Березюк Олег Романович (VIII скликання)
  • Бабак Альона Валеріївна (VIII скликання)
  • Зубач Любомир Львович (VIII скликання)
  • Костенко Павло Петрович (VIII скликання)
  • Романова Анна Анатоліївна (VIII скликання)
  • Діденко Ігор Анатолійович (VIII скликання)
  • Семенченко Семен Ігорович (VIII скликання)
  • Сотник Олена Сергіївна (VIII скликання)
  • Скрипник Олексій Олексійович (VIII скликання)
  • Сидорович Руслан Михайлович (VIII скликання)
  • Данченко Олександр Іванович (VIII скликання)
  • Шухевич Юрій-Богдан Романович (VIII скликання)
  • Мірошніченко Іван Володимирович (VIII скликання)
  • Кіраль Сергій Іванович (VIII скликання)
  • Сироїд Оксана Іванівна (VIII скликання)
  • Войціцька Вікторія Михайлівна (VIII скликання)
  • Іванчук Андрій Володимирович (VIII скликання)
  • Лаврик Микола Іванович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Інші комітети:
  • Співаковський О.В. Комітет з питань науки і освіти
  • Власенко С.В. Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування
  • Савчук Ю.П. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Іонова М.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 08.06.2018
  • Подання 08.06.2018
  • Пояснювальна записка 08.06.2018
  • Порівняльна таблиця 08.06.2018
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 30.10.2018
  • Висновок щодо відповідності проекту вимогам антикорупційного законодавства 21.11.2018


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    12.06.2018 Надано для ознайомлення
    11.06.2018 Направлено на розгляд Комітету
    08.06.2018 Передано на розгляд керівництву
    08.06.2018 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 08.06.2018
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету11.06.201811.06.2018
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування11.06.201811.06.2018
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції11.06.201812.06.2018
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції11.06.201811.06.2018