Проект Постанови про внесення змін до складу Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України по вивченню ситуації в інформаційному просторі, зокрема на загальнонаціональних каналах телебачення і радіомовлення України


Номер, дата реєстрації:
3446 від 02.07.1999
Номер, дата акту
від 13.07.1999
Сесія реєстрації:
3 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Організаційні питання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Стоженко Володимир Якович (III скликання)
  • Стрижко Леонід Петрович (III скликання)
  • Алексєєв Володимир Геннадійович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Зінченко О.О. Комітет з питань свободи слова та інформації
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 30.06.1999


  • Дати та стан проходження: Прийом
    14.07.1999 Постанову підписано
    13.07.1999 Постанову прийнято
    02.07.1999 Одержано Верховною Радою