Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання розповсюдженню недостовірних відомостей у засобах масової інформації


Номер, дата реєстрації:
10139 від 12.03.2019
Сесія реєстрації:
10 сесія VIII скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Лапін Ігор Олександрович (VIII скликання)
  • Головний комітет:
  • Кожем'якін А.А. Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  • Інші комітети:
  • Князевич Р.П. Комітет з питань правової політики та правосуддя
  • Сюмар В.П. Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики
  • Данченко О.І. Комітет з питань інформатизації та зв'язку
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Савчук Ю.П. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Іонова М.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 12.03.2019
  • Подання 12.03.2019
  • Пояснювальна записка 12.03.2019
  • Порівняльна таблиця 12.03.2019


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    29.08.2019 Проект відкликано
    15.03.2019 Надано для ознайомлення
    14.03.2019 Направлено на розгляд Комітету
    12.03.2019 Передано на розгляд керівництву
    12.03.2019 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 12.03.2019
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності14.03.201918.03.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя14.03.201918.03.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики14.03.201918.03.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку14.03.201918.03.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету14.03.201915.03.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції14.03.201918.03.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції14.03.201918.03.2019