Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону дитинства" щодо реалізації міжнародної ініціативи "Громада, дружня до дітей та молоді"


Номер, дата реєстрації:
10189 від 27.03.2019
Сесія реєстрації:
10 сесія VIII скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Галузевий розвиток
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Кабінет Міністрів України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Гройсман Володимир Борисович Кабінет Міністрів України
  • Головний комітет:
  • Палатний А.Л. Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму
  • Інші комітети:
  • Власенко С.В. Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування
  • Гопко Г.М. Комітет у закордонних справах
  • Павелко А.В. Комітет з питань бюджету
  • Савчук Ю.П. Комітет з питань запобігання і протидії корупції
  • Іонова М.М. Комітет з питань європейської інтеграції
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 27.03.2019
  • Подання 27.03.2019
  • Пояснювальна записка 27.03.2019
  • Додаток (1) 27.03.2019
  • Порівняльна таблиця 27.03.2019
  • Фінансово-економічне обгрунтування 27.03.2019
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 22.04.2019


  • Дати та стан проходження: Опрацьовується в комітеті
    29.03.2019 Надано для ознайомлення
    28.03.2019 Направлено на розгляд Комітету
    27.03.2019 Передано на розгляд керівництву
    27.03.2019 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 27.03.2019
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму28.03.201901.04.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування28.03.201902.04.2019
    Комітет Верховної Ради України у закордонних справах28.03.201902.04.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету28.03.201929.03.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції28.03.201901.04.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань європейської інтеграції28.03.201901.04.2019