Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку кінематографії в Україні" (щодо уточнення умов припинення повноважень члена Ради з державної підтримки кінематографії)


Номер, дата реєстрації:
2520 від 03.12.2019
Сесія реєстрації:
2 сесія IX скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Гуманітарна політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Ткаченко Олександр Владиславович (IX скликання)
  • Кравчук Євгенія Михайлівна (IX скликання)
  • Потураєв Микита Русланович (IX скликання)
  • Швець Сергій Федорович (IX скликання)
  • Сушко Павло Миколайович (IX скликання)
  • Дубінський Олександр Анатолійович (IX скликання)
  • Циба Тетяна Вікторівна (IX скликання)
  • Боблях Андрій Ростиславович (IX скликання)
  • Рябуха Тетяна Василівна (IX скликання)
  • Богуцька Єлізавета Петрівна (IX скликання)
  • Павленко Юрій Олексійович (IX скликання)
  • Лерос Гео Багратович (IX скликання)
  • Головний комітет:
  • Ткаченко О.В. Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики
  • Інші комітети:
  • Арістов Ю.Ю. Комітет з питань бюджету
  • Красносільська А.О. Комітет з питань антикорупційної політики
  • Климпуш-Цинцадзе І.О. Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 03.12.2019
  • Подання 03.12.2019
  • Пояснювальна записка 03.12.2019
  • Порівняльна таблиця 03.12.2019
  • Документи, пов'язані із роботою:
  • Висновок Головного науково-експертного управління 10.12.2019


  • Дати та стан проходження: Знято з розгляду
    19.12.2019 Проект відкликано
    09.12.2019 Надано для ознайомлення
    06.12.2019 Направлено на розгляд Комітету
    03.12.2019 Передано на розгляд керівництву
    03.12.2019 Одержано Верховною Радою

    Проект Закону від 03.12.2019
    Комітет Передано Отримано
    Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики06.12.201912.12.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань бюджету06.12.201912.12.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань антикорупційної політики06.12.201913.12.2019
    Комітет Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом06.12.201913.12.2019