Проект Постанови про дострокове припинення повноважень Вінницької міської ради Вінницької області


Номер, дата реєстрації:
4077 від 24.09.1999
Сесія реєстрації:
4 сесія III скликання
Рубрика законопроекту:
Установчі повноваження
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Кирильчук Євген Іванович (III скликання)
  • Зарубінський Олег Олександрович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Іоффе Ю.Я. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Постанови 24.09.1999


  • Дати та стан проходження: Відхилено та знято з розгляду
    02.03.2000 В порядок денний не включено
    12.01.2000 Одержано подання на зняття
    05.10.1999 Вручено для ознайомлення
    27.09.1999 Направлено на розгляд Комітету
    24.09.1999 Одержано Верховною Радою