Проект Закону про відставку Президента України


Номер, дата реєстрації:
4106 від 13.10.1999
Сесія реєстрації:
4 сесія III скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Карпов Олександр Миколайович (III скликання)
  • Зарубінський Олег Олександрович (III скликання)
  • Безсмертний Роман Петрович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Задорожній О.В. Комітет з питань правової політики
  • Інші комітети:
  • Іоффе Ю.Я. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 13.10.1999


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    06.06.2001 Питання заслухано
    13.03.2001 Вручено подання Комітету про відхилення
    19.10.1999 Вручено для ознайомлення
    14.10.1999 Направлено на розгляд Комітету
    13.10.1999 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    11.03.2001 Проект Постанови про відхилення проектів законів України щодо регулювання діяльності Президента України