Проект Закону про дострокове припинення Президентом України повноважень Верховної Ради України


Номер, дата реєстрації:
4116 від 19.10.1999
Сесія реєстрації:
4 сесія III скликання
Редакція законопроекту:
Основний
Рубрика законопроекту:
Правова політика
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:
Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:
  • Карпов Олександр Миколайович (III скликання)
  • Безсмертний Роман Петрович (III скликання)
  • Зарубінський Олег Олександрович (III скликання)
  • Головний комітет:
  • Задорожній О.В. Комітет з питань правової політики
  • Інші комітети:
  • Іоффе Ю.Я. Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування
  • Текст законопроекту та супровідні документи:
  • Проект Закону 19.10.1999


  • Дати та стан проходження: Заслухано та знято з розгляду
    06.06.2001 Питання заслухано
    13.01.2000 Повернуто на доопрацювання ініціатору внесення
    22.12.1999 Вручено подання Комітету про доопрацювання
    21.10.1999 Вручено для ознайомлення
    20.10.1999 Направлено на розгляд Комітету
    19.10.1999 Одержано Верховною Радою

    Номер
    реєстрацiї
    Дата
    реєстрацiї
    Назва законопроекту
    11.03.2001 Проект Постанови про відхилення проектів законів України щодо регулювання діяльності Президента України